Biele logo Apartmán Milbach

Aktivity v okolí

 

Mlynica a jej okolie toho ponúka mnoho. Či chcete navštíviť zaujímavé miesta, vybrať sa na výlet alebo sa športovo vyžiť. Pripravili sme pre vás pár tipov, ktoré by ste si určite nemali nechať ujsť.

 

🏠 DomovAktivity v okolí

Objavte zaujímavé aktivity v okolí

žena na lyžiach

Pedal planet

Skvelý rodinný výlet kde môžete objavovať svet malých áut pre veľkých dobroduhov. Pedal planet vo Vysokých Tatrách disponuje jednou z najväčších zbierok šliapacích autíčok na svete.

žena na lyžiach

Tricklandia

TrickLandia je miesto, kde zažijete jedinečné putovanie Slovenskom v galérii trick-artu a optických ilúzií. V jej priestoroch nájdete námety slovenských ľudových povestí, rozprávok, ako aj reálie obcí a zámkov Slovenska

žena na lyžiach

Múzeá

Naše okolie je veľmi bohaté na históriu vďaka jedinečnému umiestneniu, cez ktoré viedla významná obchodná cesta. Návštevou významých hradov, či múzeí sa môžete dozvedieť o živote našich predkov.

žena na lyžiach

Kežmarský hrad

Kežmarský zámok nachádzajúci sa v meste Kežmarok, ktorý stojí na mieste kostola z 13. storočia. Ten bol v roku 1462 prestavaný na hrad a v 17. storočí na zámok. Zároveň je aj sídlom kežmarského múzea.

žena na lyžiach

Tatranská galéria

Región sa môže pochváliť mimoriadne bohatým fondom pamiatok stredovekej architektúry, dreveného sochárstva i nástennej a tabuľovej maľby.

žena na lyžiach

Červený kláštor

Národná kultúrna pamiatka Kláštor kartuziánov v prihraničnej obci Červený Kláštor patrí k najvýznamnejším pamiatkam tohto druhu na Slovensku.

koliba icon

Gazdovský dvor

balón icon

Vyhliadkové lety